czwartek, 13 września 2012

Odbudowa włosów w 'pigułce' :) - Doppel Herz

Witajcie;) wczoraj kupiłam kapsułki Doppel Herz Haar Vital  będę stosowała je przez najbliższe 30 dni i zobaczymy czy rzeczywiście pomoże mi w prawidłowym rozwoju włosów. Kupiłam je w niemieckim sklepie ale w Polsce z tego co widziałam też są dostępne.


Zastosowanie

Doppelherz Haar Vital +cynk+wyciąg z prosa jest suplementem diety wspomagającym prawidłową budowę i rozwój silnych i zdrowych włosów. Wyważona kombinacja niezbędnych minerałów, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych i mikroelementów wzmacnia strukturę włosów i ma decydujący wpływ na ich budowę. Produkt nie zawiera laktozy; zawiera gluten.

Efekt działania

Kapsułki Doppelherz Haar Vital dzięki zawartości prosa i jego cennym składnikom odżywczym, wspierają rozwój i budowę włosów. Pozostałe składniki - takie jak cynk, biotyna, kwas pantotenowy i witamina B6 zapewniają prawidłowy przebieg istotnym procesom metabolicznym w organizmie i mają podstawowe znaczenie dla budowy i prawidłowego funkcjonowania komórek. Witamina C działa ochronnie na komórki.

Skład

1 kapsułka zawiera:

5 mg cynku, 300 µg biotyny, 9 mg kwasu pantotenowego, 30 mg witaminy C, 1 mg witaminy B6, 150 mg wyciągu z prosa, 500 mg oleju z kiełków pszenicy


(źródło: http://www.apo-discounter.pl)


A Wy używacie jakieś suplementy diety które wspomagają odbudowę włosów??:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz